سرپرست معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای سمنان از تعویض و بهینه سازی باتری های 110 ولت پست های 230 کیلوولت دامغان و شاهرود خبر داد.
1400/02/19
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان به همراه معاون طرح و توسعه و سرپرست معاونت بهره برداری و مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات این شرکت با مدیر کل سازمان حفاظت محیط زیست استان سمنان دیدار و گفتگو نمود.
1400/02/13
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان و رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان با اعلام تشکیل کارگروه مانع زدایی ها در صنعت آب و برق استان سمنان گفت: به منظور اقدام عملی در مسیر تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری ( تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها ) نامگذاری گردیده و براساس مصوبه جلسه اخیر شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان ، کار گروه مانع زدایی ها با هدف احصاء موانع موجود برای ارائه خدمات بهتر صنعت آب و برق استان به واحدهای تولیدی و کارآفرینان ، همچنین ارئه پیشنهاد و راهکارهای عملی به این شورا تشکیل شده است .
1400/02/12
همزمان با روز جهانی کار و کارگر از کارگران نمونه در شرکت برق منطقه ای سمنان تجلیل گردید .
1400/02/11
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان در حاشیه جلسه مدیریت پیک بار که به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور معاون برق و انرژی وزیر نیرو ، مدیرعامل شرکت توانیر و مدیران صنعت برق کشور برگزار شد بر ضرورت صرفه جویی در مصرف انرژی برق برای عبور بدون خاموشی در فصل بهار و تابستان تاکید کرد.
1400/02/08
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان به همراه مدیر دفتر حقوقی و رسیدگی به شکایات این شرکت با مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان دیدار و گفتگو نمود.
1400/02/01
شركت برق منطقه اي سمنان