مراسم گراميداشت هفته بسيج و  تقدير از فعالان بسيجي در شركت برق منطقه اي سمنان

باحضور مديرعامل، معاونين ،كاركنان و بسيجيان شركت برق منطقه اي سمنان ،مراسم گراميداشت هفته بسيج برگزار گرديد .

در اين مراسم ، دكتر قزويني، از اساتيد دانشگاه با گراميداشت هفته بسيج،  اظهار داشت : بسيج ،  يكي از ابتكارات ارزشمندي بود حضرت امام (ره) در سال 58 بنا نهاد و تا كنون همچون درخت تنومندي ، همگان از ثمرات و اثرات آن بهره منيد مي باشند.

 وي با اشاره به وقايع و جريانات صدر اسلام و مواجهه دو رويكرد حق و باطل گفت : از ابتداي ظهور اسلام ، در تقابل با رسالت پيامبر (ص) و پس از آن ولايتعهدي اميرمومنان حضرت علي (ع) ، جرياني صف آرايي نمود و موجب انحراف در دين اسلام شد كه تبعات آن همچنان ادامه دارد.

دكتر قزويني ، سير استمرار اين حركت انحرافي را به درازاي 1400 سال پس از رسالت پيامبر (ص) دانست و افزود : شيعه با صبر و استقامت در طول اين مدت توانست در برابر اين تهاجم، ايستادگي نموده و فرهنگ علوي را به جهانيان بشناساند و با شروع انقلاب اسلامي ، جريان تفكر شيعي با سرعت بيشتري ، توسعه يافت.  

وي با اشاره به رخ نمايي نهاد بسيج از درون فرهنگ ديني و تبلور آن در ايثار و از خودگذشتگي ، افزود : تفكر بسيجي و شور و شعور ناشي از فرهنگ بسيج ، در هر جايي كه ظهور نموده ، موجب تحول بنيادي و رو به رشد در آن موضوع گرديده است .

در ادامه اين مراسم از 24 تن از فعالان و سرگروه هاي حلقه تعالي اعم از خواهر و برادر در پايگاه هاي بسيج شركت برق منطقه اي سمنان با اهداء لوح يادبود و هدايايي تقدير به عمل آمد .

گفتني است پايگاه بسيج شركت برق منطقه اي سمنان در راستاي اهداف مقدس بسيج طي سالهاي گذشته اقدام به  تشكيل جلسات حلقه هاي تعالي به صورت منظم و ماهيانه براي بسيجيان پايگاه نموده است كه با ارائه مباحث ديني ، اعتقادي و بصيرتي در اين حلقه ها ، بسيجيان بهره لازم را كسب مي نمايند . 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/09/05
تعداد بازدید:
19
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت