مدير عامل شركت برق منطقه اي سمنان در ديدار با خانواده شهداي همكار:

ديدار با خانواده شهدا موجب تقويت روحيه براي خدمتگزاري بهتر به مردم مي شود.

به مناسبت گراميداشت هفته بسيج و اداي احترام به شهداي بسيجي ، مدير عامل شركت برق منطقه اي سمنان به همراه تعدادي از معاونين و مديران اين شركت با حضور در منزل همكار شهيد غلامعلي ميرحاج ، با خانواده هاي اين شهيدگرانقدر ديدار كردند .

در اين ديدار مهندس سيد علي اكبر صباغ مدير عامل شركت برق منطقه اي سمنان ضمن گراميداشت ياد شهداي جنگ تحميلي و بويژه اين شهيد والامقام اظهار داشت : حضور در منازل خانواده شهدا موجب تقويت روحيه و افزايش انرژي براي خدمتگزاري بهتر به مردم مي شود.

مدير عامل شركت برق منطقه اي سمنان صبر و استقامت خانواده شهيدان را ستودني دانست و افزود : احترام به مقام شامخ شهيدان با توجه بيشتر به خانواده آنان محقق مي گردد.

حجه الاسلام قادري ، امام جماعت شركت نيز با گراميداشت ياد و خاطره شهداي 8 سال دفاع مقدس و شهداي بسيجي گفت : خانواده شهدا ، گنجينه اي از ايثار و از خودگذشتگي مي باشند.

گفتني است شهيد غلامعلي ميرحاج در چهارم تير ماه سال 1327 در سمنان متولد و در سال 1357 به استخدام صنعت برق در آمد . وي بعد از حمله رژيم بعث عراق ، براي مقابله و دفاع از مرز و بوم در دو نوبت متوالي به جبهه ها اعزام شدندكه سرانجام در تاريخ 19/2/1361 در عمليات مقدماتي آزادسازي خرمشهر در منطقه ي عملياتي شلمچه بر اثر مجروحيت از ناحيه سر به درجه رفيع شهادت نايل گرديد . پيكر پاك شهيد ميرحاج در گلزار شهداي سمنان به خاك سپرده شد .

 
 
 
 
تاریخ:
1398/09/09
تعداد بازدید:
5
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات ( 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت