• ساعت : ۱۰:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ 
  • تعداد بازدید : 47
  • کد خبر : ۴۳۹۳
مدیر عامل شركت برق منطقه ای سمنان در دیدار با یكی از خانواده شهدای همكار: عبور موفق از پیك بار تابستان ، با روحیه بسیجی و كاری جهادی میسر گردید.
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ادای احترام به شهداء ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان به همراه تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت با حضور در منزل همکار شهید غلامعلی میرحاج ، با خانواده های این شهیدگرانقدر دیدار کردند .

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان در دیدار با یکی از خانواده شهدای همکار:

عبور موفق از پیک بار تابستان ، با روحیه بسیجی و کاری جهادی میسر گردید.

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ادای احترام به شهداء ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان به همراه  تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت  با حضور در منزل همکار شهید غلامعلی میرحاج ، با خانواده های این شهیدگرانقدر دیدار کردند .

در این دیدار  مهندس مجید وفائی، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان ضمن گرامیداشت یاد شهدای جنگ تحمیلی و بویژه این شهید والامقام اظهار داشت : خاطرات دوران هشت ساله دفاع مقدس ، پر است از ایثار و از خودگذشتگی مردان و زنان غیور میهن اسلامی و برای رسیدن به اهدافی که شهدای عزیز، جانشان را فدا کردند باید این روحیه را در همه مراحل زندگی حفظ نمائیم.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان تلاش امروز کارکنان صنعت برق در تامین برق مطمئن به هموطنان را کاری جهادی دانست و افزود: کارکنان صنعت برق با بکارگیری تمام توان خود و با روحیه ای بسیجی و کاری جهادی توانستند ، پیک تابستان امسال را با کمترین مشکل ، با موفقیت پشت سر بگذارند.

حجه الاسلام قادری ، امام جماعت شرکت نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای بسیجی گفت : کشوری که تفکر شهدا بر آن حاکم باشد ، هیچگاه در برابر استکبار جهانی کوتاه نخواهد آمد و روح بلند امام (ره) و شهدا ناظر و حامی این کشور می باشد.

گفتنی است شهید غلامعلی میرحاج در چهارم تیر ماه سال 1327 در سمنان متولد و در سال 1357 به استخدام صنعت برق در آمد . وی  بعد از حمله رژیم بعث عراق ، برای مقابله و دفاع از مرز و بوم در دو نوبت متوالی به جبهه ها اعزام شدندکه سرانجام در تاریخ 19/2/1361 در عملیات مقدماتی  آزادسازی خرمشهر در منطقه ی عملیاتی شلمچه بر اثر مجروحیت از ناحیه سر به درجه رفیع شهادت نایل گردید . پیکر پاک شهید میرحاج در گلزار شهدای سمنان به خاک سپرده شد .

 

11www.jpg

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0