• ساعت : ۱۱:۰۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ 
  • تعداد بازدید : 21
  • کد خبر : ۴۴۱۶
حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در شركت برق منطقه ای سمنان
مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان به همراه کارشناس ارزیابی این ستاد با حضور در شرکت برق منطقه ای سمنان، در جلسه شورای اقامه نماز، شرکت نمودند.

حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در شرکت برق منطقه ای سمنان

 

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان به همراه کارشناس ارزیابی این ستاد با حضور در شرکت برق منطقه ای سمنان، در جلسه شورای اقامه نماز، شرکت نمودند.

حجه الاسلام و المسلمین شمس الدین، مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در جمع اعضاء شورای اقامه نماز شرکت برق منطقه ای سمنان ضمن قدردانی از توجه و اهتمام مدیران و کارکنان این شرکت در امر توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز گفت : شرکت برق منطقه ای سمنان، علیرغم داشتن ماموریت های تخصصی و فنی خود در انجام برنامه های فرهنگی و ترویج فرهگ نماز نیز سرآمد و ممتاز می باشد.

حجه الاسلام شمس الدین، وجود تفکر و اندیشه نماز در هر سازمان و اداره ای را از مهم ترین عوامل ترویج فرهنگ معنوی نماز برشمرد و گفت : اگر نماز ، از ضروریات هر شخص در طول شبانه روز باشد ، همه کارها و فعالیت ها حول محور این امر مهم پایه ریزی و برنامه ریزی خواهد شد.

وی از دیگر عوامل استقبال کارکنان به نماز جماعت را، اقامه نماز در کوتاهترین زمان، وجود نمازخانه تمیز و جذاب ، حضور مدیران در نماز جماعت و ارتباط خوب امام جماعت با نمازگزاران دانست و گفت: در سازمان هایی که حضور کارکنان در نمازجماعت پررنگ می باشد ، رفتار  کارکنان با ارباب رجوع بهتر و تخلفات کمتر می باشد.

مهندس مجید وفائی ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به وضعیت خوب فعالیت های دینی و مذهبی و فرهنگ نماز در شرکت بیان داشت : برای بهتر شدن باید دلخوش به این شرایط نبوده و در مسیر رشد و تعالی مذهبی و دینی تلاش بییشتر و برنامه ریزی دقیق تری داشته باشیم.

مهندس وفایی، تلاش مجموعه صنعت برق در عبور موفق از پیک بار تابستان گذشته را نشان از ایمان و تعهد کارکنان صنعت برق در کنار تخصص آنان دانست و گفت:  باید سعی نمائیم در راستای خدمت رسانی به مردم شریف استان ، فرهنگ مصرف بهینه که یکی از آموزه های ارزنده دین اسلام می باشد را به هم استانی ها ترویج دهیم.

 

30dd.jpg

 

30ds.jpg

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0