حفظ حريم شخصي
 
قابل توجه بازديد كنندگان محترم

بدينوسيله بيانيه حريم خصوصي شركت برق منطقه اي سمنان را به اطلاع ميرساند
:

حريم شخصي شما مراجعه كننده محترم به پورتال شركت برق منطقه اي سمنان براي ما محترم شمرده مي‌شود. حفاظت بيشتر از حريم خصوصي افراد در شبكه، نه تنها موجب حفظ امنيت كاربران مي‌شود، بلكه باعث اعتماد بيشتر و مشاركت آنها در فعاليت‌هاي جاري مي‌گردد. هدف از اين بيانيه، آگاه ساختن شما درباره‌ي نوع و نحوه‌ي استفاده از اطلاعاتي است كه در هنگام بازديد از اين سايت، از جانب شما دريافت مي‌گردد.

-          دراين بيانه كه آن را "بيانيه حريم شخصي" مي‌ناميم:

·         منظور از "ما/ سازمان" شركت برق منطقه اي سمنان  مي باشد؛

·         مخاطب تمام افرادي هستند كه به وب سايت/پورتال ما مراجعه كرده و يا از خدمات ارائه شده در وب سايت/پورتال ما استفاده مي‌نمايند.

-          اين سازمان براساس ماده 7 تصويب نامه شماره 1127128 شوراي عالي اداري مورخ 28/12/1395 خود را ملزم به رعايت حريم خصوصي همه افراد و كاربران وب سايت/پورتال خود دانسته و از كاربران آن دسته از اطلاعات را كه فقط به منظور ارائه خدمات كفايت مي‌كند، دريافت كرده و از انتشار آن يا در اختيار قراردادن آن به ديگران خودداري مي‌نمايد.

-          برخي از اطلاعات شما در هنگام بازديد از صفحات وب سايت و يا ثبت نظرات و ارتباط با ما، ثبت مي‌گردند. اطلاعات جمع‌آوري شده از بازديدكنندگان، صرفاً براي بهبود كيفيت خدمات و محتواي سايت مورد استفاده قرار مي‌گيرند و هيچ بخشي از اطلاعات شخصي شما را بدون اطلاع و اجازه‌ي قبلي، با فرد يا موسسه‌ي ديگري در ميان نخواهيم گذاشت.

-          توجه داشته باشيد كه برخي از اطلاعات شخصي شما، هنگامي كه پيام و يا نظري را ارسال مي كنيد، در اختيار عموم قرار گرفته و ممكن است اين اطلاعات، خارج از كنترل ما موجب سوء‌استفاده‌هاي احتمالي و ارسال پيام‌هاي ناخواسته از سوي ديگران شود.

-          در آخر خاطر نشان مي‌سازد اين بيانيه حفظ حريم شخصي درمورد نحوه جمع آوري و استفاده ز اطلاعات توسط وب سايت/پورتال هايي كه شركت برق منطقه اي سمنان  كنترلي برروي آن ها ندارد، صدق نمي كند. اگر از يك وب سايت كه ما به آن اشاره كرده ايم و يا به آن پيوند (لينك) داده ايم، بازديد مي كنيد، بيانيه حفظ حريم شخصي همان وب سايت را، قبل از ارائه اطلاعات به آن، مطالعه نماييد.

-          با توجه به امكان تغييرقوانين و يا خط مشي فعاليت سازمان، حق ايجاد تغيير در اين بيانيه براي ما محفوظ است.

-          درصورتي كه سوال يا نظري درمورد بيانيه حفظ حريم شخصي شركت برق منطقه اي سمنان داريد، با پست الكترونيكي  ict@semrec.co.ir تماس بگيريد.

 
تاریخ به روزرسانی:
1399/01/30
تعداد بازدید:
3713