نماینده ولی فقیه در استان سمنان در جمع مدیران عامل صنعت آب و برق استان :

مردم ولایتمدار استان، صرفه جویی را سرلوحه کارهایشان قرار دهند.

 

مدیران عامل و مسئولین فرهنگی صنعت آب و برق استان سمنان با نماینده ولی فقیه در استان سمنان دیدار و گفتگو نمودند.

در ابتدای این دیدار مهندس سید علی اکبر صباغ ، رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان سمنان ، با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در صنعت آب و برق استان، اظهار داشت : طی سال های 98 و 99 ، در قالب پویش الف ب- ایران ، بیش از 2650 میلیارد ریال پروژه در بخش آب و برق در سطح استان به بهره برداری رسیده است.

مهندس صباغ، با اشاره به شرایط سرما و افزایش مصرف گاز در سطح کشور ، گفت : با توجه به اینکه بخش زیادی از نیروگاه های کشور با گاز ، مشغول به فعالیت می باشند و طی هفته های اخیر بدلیل افزایش مصرف گاز و کمبود آن در نیروگاه ها ، مشکلاتی در تولید انرژی برق بوجود آمده ، با صرفه جویی در مصرف گاز و برق ، این نقیصه نیز رفع خواهد شد .

آیه ا.. شاهچراغی، نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اظهار تشکر از فعالیت های صورت گرفته در بخش آب و برق در استان گفت : به حمد الهی ، عملکرد وزارت نیرو در استان سمنان مطلوب و رضایت بخش بوده و در این موارد ، نارضایتی ای اعلام نگردیده است .

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تاکید بر صرفه جویی همه مردم جهت عبور از این کمبود ، افزود : مسئولین با بکارگیری تمهیدات لازم و مردم فهیم استان با رعایت الگوی مصرف در بخش های برق ، گاز و آب ، جهت رفع این مشکل همراهی لازم را بنمایند.

آیه ا. شاهچراغی با گرامیداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام ، حاج قاسم سلیمانی گفت : سردار سلیمانی دو ویژگی مهم ولایتمداری و مردم داری را در کنار رشادت های خود در عرصه نظامی داشت که باید همه مسئولین این دو خصلت را در خود تقویت نمایند .

در پایان این دیدار، مدیران عامل و مسئولین فرهنگی صنعت آب و برق استان، لوح های تقدیر ارسالی از دفتر فرهنگی و دینی وزارت نیرو به جهت کسب رتبه برتر فرهنگی در سطح کشور را توسط نماینده ولی فقیه در استان دریافت نمودند. 

 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/10/15
تعداد بازدید:
64
منبع: