در ارزیابی امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو ، اعلام شد:

کسب رتبه شایسته تقدیر ویژه توسط شرکت برق منطقه ای سمنان

 

در ارزیابی به عمل آمده توسط امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو در سال 98 بین استان های کشور ، شرکت برق منطقه ای سمنان حائز رتبه شایسته تقدیر ویژه گردید.

در جلسه دیداری که با حضور مدیران عامل و مسئولین فرهنگی صنعت آب و برق استان سمنان با نماینده ولی فقیه در استان سمنان و امام جمعه سمنان برگزار شد ، آیه ا.. شاهچراغی با اشاره به اهمیت کار فرهنگی بیان داشت : اقتدار جمهوری اسلامی ایران با توجه ویژه به فرهنگ در کنار فعالیت های اقتصادی و تحقیقاتی ، حاصل خواهد شد.

 نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اظهار قدردانی از مسئولین و کارکنان دلسوز صنعت آب و برق استان سمنان در عرصه فرهنگی و دینی اظهار داشت : کسب رتبه برتر فعالیت های فرهنگی صنعت آب و برق استان در کنار وظایف فنی و تخصصی خود ، قابل تقدیر می باشد.

در پایان مهندس سید علی اکبر صباغ ، رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان سمنان و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان و محمد مهدی وحدتی ، مسئول فرهنگی شرکت برق منطقه ای سمنان لوح تقدیر ارسالی از سوی امورفرهنگی و دینی وزارت نیرو را از دستان نماینده ولی فقیه در استان سمنان دریافت نمودند.

در لوح تقدیری که از سوی حجه الاسلام قرنفولی ، سرپرست امورفرهنگی و دینی وزارت نیرو به مهندس سید علی اکبر صباغ ، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان ارسال گردیده، آمده است : " نیل به صلاح و سداد از طریق توحید و اندیشه توحید نمایندگی اوج توجه یک مکتب به ذات اقدس الهی است. جهان بشریت این اندیشه خالص و رهایی بخش را مدیون الطاف الهی است و آن را هدیه ای از آسمان معنا به سرزمین انسانیت می داند.

 بر اساس ارزیابی های انجام شده توسط امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو از برنامه‌های فرهنگی و اقامه نماز در سال 1398 در میان استان‌های کشور، حائز رتبه شایسته تقدیر ویژه گردیده اید . ضمن تقدیر و تشکر از مساعی ارزشمندتان بدین وسیله این لوح به حضورتان تقدیم می گردد."

 
 

 

تاریخ:
1399/10/15
تعداد بازدید:
64
منبع: