برگزاری مراسم گرامیداشت دهه مبارکه فجر در شرکت برق منطقه ای سمنان

با حضور مدیرعامل، تعدادی از کارکنان و بسیجیان شرکت برق منطقه ای سمنان و با رعایت پروتکل های بهداشتی، مراسم گرامیداشتی بمناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، درمحل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد .

در این مراسم که با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ادای احترام به همه شهدای انقلاب اسلامی و شهدای همکار آغاز گردید ، دکتر مهدی قنبری از اساتید دانشگاه ، ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر ، پیروزی انقلاب اسلامی ایران را بنا به فرموده امام راحل (ره) ، ایام ا.. دانست و افزود : رهبری معظم رهبری انقلاب نابودی پایگاه عین الاسد آمریکا در کشور عراق را نیز ایام ا.. دانست ، لذا ایام ا.. یک مفهوم قرآنی است که بیانگر نقطه کمال یک جریان می باشد. 

وی با اشاره به مولفه های گفتمان انقلاب اسلامی ایران، گفت : گفتمان انقلاب اسلامی ایران نشأت گرفته از هویت اسلامی و دینی داشته و اسلام را به متن جامعه و سیاست بازگرداند.

دکتر قنبری با بیان چالش پیش روی انقلاب پس از 8 سال دفاع مقدس تا کنون ، اظهار داشت: بخش عظیمی از گفتمان انقلاب، احیاء دین و اسلام ناب محمدی(ص) بوده است که بخاطر عملکرد غلط برخی از مسئولین و ارائه نادرست اسلام توسط برخی از به ظاهر دینداران ، در دو دهه اخیر کمرنگ گردیده است.

وی شکل پذیری نادرست و ناقص گفتمان اقتصادی انقلاب در طول سالهای پس از انقلاب را علت مشکلات اقتصادی دانست و افزود : عدم تشکیل بانکداری اسلامی و بدون ربا و نبود تعاونی های مشارکتی در این نایسامانی اقتصادی تاثیر گذار بوده است.

در ادامه این مراسم ، از همکاران منتسب به خانواده شهید و ایثارگر در شرکت با اهداء لوح یادبود ، تقدیر گردید و گروه سرود وارثان آفتاب در پایان این مراسم به اجرای سرود با موضوع انقلاب پرداختند.

گفتنی ست این مراسم در فضای مجازی نیز برای دیگر کارکنان ، قابل استفاده و مشاهده بود.

 
 
 
 
تاریخ:
1399/11/20
تعداد بازدید:
81
منبع: