برگزاری مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر در شرکت برق منطقه ای سمنان

همزمان با سوم خرداد ، سالروز آزاد سازی خرمشهر ، با حضور مدیرعامل ، معاونین و تعدادی از همکاران و بسیجیان شرکت برق منطقه ای سمنان ، مراسمی در سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید .

این مراسم که از سوی پایگاه بسیج و امور فرهنگی و ایثارگران شرکت برق منطقه ای سمنان و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد ، حجه الاسلام ابراهیم قاسمپور با تبریک این روز تاریخی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز عملیات بیت المقدس گفت : حضرت امام خمینی (ره) با عبارت " خرمشهر را خدا آزاد کرد " گفتمان جدیدی را به همگان گوشزد نمودند .

وی مدل حُکمرانی انقلاب اسلامی در سال های دفاع مقدس و پیروزی خرمشهر را گفتمانی الهی برشمرد و افزود: بنیانگذار جکهوری اسلامی ایران با این بیان خواستند یادآوری کنند که علیرغم همه محاسبات و برنامه ریزی ها ، باید عنایات الهی را نیز در پیشبرد اهداف، مورد توجه قرار داد.

حجه الاسلام قاسمپور با اشاره به نزدیک بودن انتخابات و اهمیت این رخداد مهم سیاسی  گفت : دشمنان با بزرگ نمایی نقاط ضعف دولت ها و نظام در صدد می باشند تا نامیدی را در مردم افزایش دهند.

وی امید افزایی را در افزایش مشارکت مردم مهم و اساسی دانست و اظهار داشت : جلوه دادن ناکارامدی ها منجر به یاس و نامیدی می گردد و در شرایط کنونی در کنار ضعف ها باید نقاط قوت دولت و عملکرد نظام بیان و تشریح گردد.

گفتنی است در این مراسم به نفرات برگزیده مسابقه شرح عملیات الی بیت المقدس ، هدیه ای به رسم یادبود اهداء گردید.

 
 
 
 

 
تاریخ:
1400/03/03
تعداد بازدید:
105
منبع: