برگزاری مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) در شرکت برق منطقه ای سمنان

همزمان با فرا رسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) و شهدای پانزدهم خرداد و ایام سوگواری شهادت ششمین پیشوای شیعیان جهان ، حضرت امام صادق (ع) ، مراسمی با حضور کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان در نمازخانه این شرکت برگزار گردید.

در این مراسم حجه الاسلام مجتبی رمضانی ، امام جماعت این شرکت با گرامیداشت این ایام غم انگیز افزود: راه شهدای انقلاب اسلامی و عمل به توصیه های حضرت امام (ره) با حضور در صحنه ها و مشارکت حداکثری در تصمیم گیری ها محقق خواهد شد .

وی با بیان روایتی از حضرت صادق (ع) ، اصلاح جامعه را در گرو اصلاح افراد برشمرد و افزود : پیشوای ششم شیعیان می فرمایند " خداوند متعال چهار را در چهار چیز پنهان داشته است . خوشنودی خود را در میان طاعتها. پس هیچ طاعتی را کوچک مشمار که بسا خوشنودی خداوند در همان باشد. وخشم خود را در میان گناهان پنهان کرده. پس هیچ گناهی را کوچک مپندارد که شاید خشم خدا در همان باشد . و اجابت خویش را در میان دعاهایش پنهان نموده. پس هیچ دعائی را کوچک مدار که بسا همان دعای مستجاب باشد . و ولی خود را در میان بندگان خود پنهان داشته پس به هیچ بنده‏ ای از بندگان خدا با چشم حقارت منگر که شاید همان ولی خدا باشد و تو ندانی."

 
تاریخ:
1400/03/12
تعداد بازدید:
77
منبع: