مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان در شورای پایایی منطقه ای شبکه برق سمنان:

صرفه جویی در مصرف برق ، بهترین راه عبور از پیک بار تابستان می باشد.

پانزدهمین جلسه شورای پایایی منطقه ای سمنان با حضور مدیران شرکت برق منطقه ای سمنان و شرکت توزیع نیروی برق استان و نیروگاه های سمنان و شاهرود ومعاونین و کارشناسان مرتبط در شرکت برق منطقه ای سمنان برگزار شد .

 در این جلسه مهندس سید علی اکبر صباغ مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان و رئیس شورای پایایی منطقه ای شبکه برق سمنان با اشاره به اقدامات انجام شده در بخشهای انتقال وتوزیع ، خاطر نشان کرد: اقدامات مناسبی چون اورهال و ارتقاء در نیروگاه ها و تعمیرات پیشگیرانه و اصلاح و بهینه سازی در شبکه برق استان ایجاد شده است تا با تمام توان و با کمترین خاموشی به مردم بزرگوار استان خدمت رسانی کنیم .

وی با تاکید بر رعایت الگوی مصرف و فرهنگ سازی در جامعه برای گذر موفق از پیک بار تابستان سال جاری گفت : توجه به رعایت استاندارد و شدت مصرف انرژی تجهیزات وکالاهای مصرف کننده انرژی الکتریکی در تمامی سطوح جامعه و فرهنگ سازی پیرامون آن می تواند در کاهش مصرف انرژی برق تاثیر داشته باشد.

مهندس صباغ با اشاره به اورهال و ارتقای واحد اول نیروگاه قدس سمنان در اواخر سال 1399و همچنین اتمام اورهال و ارتقای واحد دوم این نیروگاه گفت: با انجام این اقدامات، 42 مگاوات به توان تولیدی نیروگاه در شرایط ایزو اضافه شده و با درمدار آمدن چند مولد مقیاس کوچک در آینده نزدیک ، جمعا حدود50 مگاوات به توان تولیدی استان افزوده خواهد شود .

 
 
تاریخ:
1400/03/18
تعداد بازدید:
70
منبع: