برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شرکت برق منطقه ای سمنان

 

همزمان با هفته بزرگداشت بسیج با حضور مدیرعامل ، معاونین و بسیجیان شرکت برق منطقه ای سمنان و فرمانده سپاه ناحیه سمنان، مراسم گرامیداشت هفته بسیج در این شرکت برگزار شد.

سرهنگ پاسدار مرتضی عبداللهی، فرمانده سپاه ناحیه سمنان، با تبریک گرامیداشت هفته بسیج و بزرگداشت یاد شهدای بسیجی گفت : تفکر بسیجی ، پیشینه ای به درازای تاریخ اسلام می باشد که در انقلاب اسلامی ایران در قالب بسیج متبلور گردیده است .

وی با اشاره به طیف گسترده بسیج و بسیجیان ، بیان داشت : هرکس که دل در گرو میهن اسلامی خود دارد و جهت اقتدار و سربلندی آن از هیچ تلاشی کوتاهی نمی نماید ،به طور حتم بسیجی است و در مسیر تفکرات و اهداف بسیج گام بر می دارد.

 فرمانده سپاه ناحیه سمنان با بیان ایثار و فداکاری مردم در 8 سال دفاع مقدس و زمان های حساس پس از آن گفت : آنچه که موجب پیروزی انقلاب و پس از آن ایستادگی در طول سال های دفاع مقدس و استقامت در برابر تحریم های ظالمانه دشمنان شد ، همدلی و یکپارچکی عموم مردم بود که نمود آن در نهاد بسیج بروز کرد .

 سرهنگ عبداللهی، تقابل دشمنان انقلاب اسلامی را در برابر تفکر بسیجی دانست و افزود:دشمنان جمهوری اسلامی ایران ، همه هراسشان از ترویج فرهنگ بسیج در خارج از مرزها و دیگر کشورهای اسلامی است .

وی با اشاره به وظیفه مهم بسیجیان در شرایط کنونی بیان داشت : انقلاب اسلامی ایران ، دستاوردهای بزرگی در عرصه های مختلف داشته است که انعکاس و انتشار این اقدامات و فعالیت ها از وظایف اصلی همه ما به عنوان یک بسیجی می باشد .

 فرمانده سپاه ناحیه سمنان، در پایان از تلاش و زحمات مدیریت و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان در عرصه ماموریت وشرح وظایف که ارائه برقی مطمئن به هم میهنان است و در عرصه های فرهنگی ، تقدیر و تشکر نمود.

 
 

 

 
 

تاریخ:
1400/09/02
تعداد بازدید:
39
منبع: