دیدار مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با کارکنان امور انتقال غرب

(گرمسار ، آرادان و ایوانکی)

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان به همراه معاونین بهره برداری، منابع انسانی و مالی پشتیبانی و مدیران دفتر حراست و روابط عمومی و امور انتقال مرکز و غرب ، با حضور در اداره بهره برداری غرب معاونت بهره برداری، با کارکنان این امور در بخش های اپراتوری و نگهبانی دیدار و گفتگو نمودند.

مهندس مجید وفایی رئیس هیات مدیره ومدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان در این دیدار ضمن تبریک عید سعید فطر و آرزوی قبولی عبادات در ماه صیام گفت : امیدوارم کسب فیوضات ماه مبارک رمضان و لیالی قدر ، توفیقاتمان را در مسیر خدمت رسانی به مردم شریف استان بیش از پیش گرداند.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به نزدیک شدن به فصل گرما و تابستان گفت : به منظور بهره گیری از تمامی ظرفیت تجهیزات و تاسیسات برق ، آمادگی کامل و دقت لازم از ضروریات می باشد.

مهندس وفایی ترویج فرهنگ صرفه جویی را یکی از مهمترین وظایف کارکنان صنعت برق به عنوان سفیران روشنایی برشمرد و افزود : کارکنان صنعت برق ، خود باید در صف اول فرهنگ صرفه جویی و مصرف بهینه برق بوده و این فرهنگ را به دیگران نیز یادآور گردند.

مهندس غلامرضا اساسه ، معاون بهره برداری شرکت نیز در این نشست صیانت و نگهداری از تاسیسات و تجهیزات برق را جهت خدمت رسانی مستمر به مردم استان از وظایف مهم پرسنل اپراتور و نگهبان دانست.

در ادامه ، تعدادی از کارکنان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداخته و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان به سئوالات و پرسش های آنان پاسخ داد. 

 
 
تاریخ:
1401/02/20
تعداد بازدید:
49
منبع: