دیدار مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با سرپرست فرمانداری شهرستان گرمسار

 

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با سرپرست فرمانداری شهرستان گرمسار دیدار و گفتگو کرد.

مهندس مجید وفایی ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان به همراه معاونین و تعدادی از مدیران این شرکت با حضور در فرمانداری گرمسار با سرپرست فرمانداری دیدار و گفتگو نمودند .

در این دیدار مهندس وفایی ضمن ارائه گزارش از وضعیت شبکه انتقال وفوق توزیع برق در شهرستان گرمسار گفت : به لطف خداوند و همت همکاران این شرکت و همچنین مساعدت و همراهی مدیران ارشد استان وصنعت برق کشور، اقدامات خوبی در خصوص توسعه کمی و کیفی شبکه برق در این شهرستان به انجام رسیده و در مسیر تحقق شعار سال ، زیرساخت های لازم ایجاد و آمادگی برای تامین انرژی الکتریکی درحوزه مسئولیت های شرکت برق منطقه ای سمنان و مطابق قوانین و مقررات وجود دارد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به شرایط تابستان سال جاری و ضرورت صرفه جویی در مصرف برق ، جهت عبور موفقیت آمیز از پیک برق گفت : همراهی مردم فهیم و مشارکت صاحبان صنایع ، در رعایت الگوی مصرف، بویژه در روزهای گرم تابستان کمک موثری به تلاشگران این صنعت در عرصه خدمت رسانی خواهد نمود.

علی رضا کاشی ، سرپرست فرمانداری شهرستان گرمسار با اظهار تشکر از تلاش ها و زحمات پرسنل خدوم صنعت برق ، گفت : با توجه به اهمیت بخش تولید در صنایع و کشاورزی ، اعمال مدیریت بار در تابستان به گونه ای باشد تا کمترین مشکل را برای صاحبان صنایع ایجاد نماید . 

 
 
 

 

تاریخ:
1401/02/21
تعداد بازدید:
43
منبع: