دیدار مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با امام جمعه گرمسار

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان به اتفاق تعدادی از معاونین و مدیران این شرکت با امام جمعه گرمسار دیدار و گفتگو نمود.

مهندس مجید وفایی ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اظهار تشکر از توجه و حمایت های ائمه جمعه و جماعات در ترویج فرهنگ مدیریت مصرف انرژی و بویژه در تابستان و تذکر در رعایت صرفه جویی گفت : تمامی تاسیسات و تجهیزات صنعت برق با همت و تلاش کارکنان این شرکت آماده خدمت رسانی می باشند. 

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به اهمیت صرفه جویی در مصرف برق از سوی مشترکین و مردم فهیم استان ، گفت : در حال حاضر با توجه به شرایط نقدینگی صنعت برق،آنچه که مهمتر از احداث تاسیسات صنعت برق در استان است ، توجه به مصرف صحیح و بهینه مردم خوب استان در انرژی الکتریکی می باشد.

حجه الاسلام و المسلمین علیرضا آرامی امام جمعه گرمسار با اظهار تشکر و خداقوت به مجموعه مدیریت و کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان گفت : به دلیل نیاز عمده مردم به وسایل و امکانات برقی و وابستگی زیاد کسب و کارها به این انرژی ، قطع برق ، مشکلات عدیده ای را برای اقشار مختلف مردم بوجود می آورد که باید در تابستان امسال با برنامه ریزی دقیق و اطلاع رسانی مناسب، مشکلات را به حداقل رسانید.

وی با اشاره به توجه وزارت نیرو در تعرفه های های آب و برق بر اساس تعداد خانوار گفت : تعرفه آب و برق هم اکنون برای خانوارهای پرجمعیت و کم جمعیت یکسان می باشد که این موضوع با سیاست فرزندآوری و ترغیب مردم به افزایش جمعیت منافات دارد. 

 
 
 
 
تاریخ:
1401/02/22
تعداد بازدید:
45
منبع: