مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان:

احداث خط63 کیلوولت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار، زمینه ساز تولید و اشتغال در استان است.

 

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با مشاور و پیمانکار پروژه احداث و نصب خط63 کیلوولت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار، دیدار و در خصوص پیشرفت پروژه گفتگو نمود.

مهندس مجید وفایی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان، پروژه احداث و نصب خط63 کیلوولت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار، را یکی از مهمترین زیرساخت های تولید و اشتغال آفرینی در استان عنوان نمود و خاطر نشان کرد: احداث این خط ، اثرات مطلوب و مفیدی را برای رونق صنعت در گرمسار، خواهد داشت.

مهندس وفایی، خط63 کیلوولت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار، را از اولویت های پروژه های در دست اقدام این شرکت دانست و افزود : هدف از احداث این خط، تامین برق مشترکان صنعتی منطقه گرمسار و ایجاد زیرساخت مناسب جهت توسعه این منطقه می باشد که با پیش بینی هزینه ای بالغ بر 170 میلیارد ریال به انجام خواهد رسید.

 در این دیدار پس از ارائه گزارشی از پیشرفت فیزیکی پروژه فوق توسط پیمانکار، مشکلات و موانع پیش روی این پروژه بررسی و راهکارهای مناسب جهت تکمیل آن در زمان مقرر ارائه گردید.

گفتنی ست پروژه خط63 کیلوولت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار،از نوع خطوط هوایی با برج های مشبک فولادی ، به طول تقریبی 10 کیلومتر می باشد. 

 
تاریخ:
1401/02/24
تعداد بازدید:
53
منبع: