مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان در جمع کارکنان این شرکت :

ازدواج و فرزندآوری موجب آرامش و شادابی خانواده می گردد.

 

به مناسبت بیست و پنجم ذی الحجه روز خانواده ،از تعدادی از کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان که طی سال گذشته ازدواج نموده و یا دارای فرزند گردیده بودند ، تجلیل شد.

مهندس وفایی ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اظهار تبریک به کارکنان این شرکت به جهت شروع زندگی متاهلی و یا تولد فرزند ، گفت : ازدواج و فرزندآوری موجب آرامش و شادابی خانواده می گردد.

وی سلامت خانواده و فرزندان را در تبعیت از دستورات دین مبین اسلام دانست و افزود : تغییر سبک زندگی و دگرگونی باورها و ارزش های خانواده، منجر به بالا رفتن سن ازدواج و کم شدن فرزندآوری گردیده است .

مهندس وفایی دوری از اسراف و تبذیر و پرهیز از تجمل گرایی را موجب کم شدن استرس و اضطراب های زندگی برشمرد و بیان داشت : اگر در زندگی خانواده ها ، محبت و عشق حاکم گردد ، کمبودهای مادی کمتر ظهور و بروز پیدا می کند .

علیرضا امینیان ، معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای سمنان با اظهار تشکر از این اقدام ارزشمند گفت : جهت تشویق و ترغیب جوانان به ازدواج و فرزندآوری باید برنامه ریزی های مدونی از سوی مسئولین نظام انجام گیرد.

وی آسیب شناسی کم شدن آمار ازدواج و فرزندآوری را موجب تصمیم گیری دقیق و مناسب برای رسیدن به وضعیت مطلوب دانست .

در ادامه از 5 تن از همکاران که طی یکسال گذشته ازدواج نموده و 18 تن از همکارانی که از نعمت فرزند برخوردار شده اند با اهداء لوح سپاس و هدیه ، تجلیل به عمل آمد.

 

 

 
 

تاریخ:
1401/05/06
تعداد بازدید:
69
منبع: