دیدار مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با سرپرست فرمانداری میامی

 

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان به همراه مدیر امور انتقال شرق معاونت بهره برداری و مدیر دفتر روابط عمومی این شرکت ، با حضور در دفتر فرمانداری میامی با سرپرست فرمانداری میامی دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار مهندس وفائی ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اشاره به زیرساخت بسیار مناسب برق در منطقه میامی گفت : با وجود پست 400 کیلوولت میامی و خطوط انتقال و فوق توزیع در این شهرستان ، زمینه سرمایه گذاری صنایع و معادن برای بخش خصوصی ، فراهم گردیده است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان افزایش ظرفیت پست 400 کیلوولت میامی را از دیگر اقدامات این شرکت برشمرد و افزود : با اقدامات به عمل آمده و نصب یک دستگاه ترانس در پست میامی ، ظرفیت این پست از 200*1 به 200*2 مگاولت آمپر افزایش یافته است.

وی احداث خط 63 کیلوولت عباس آباد را از دیگر پروژه های در دست اقدام در منطقه میامی دانست و گفت : خط 63 کیلوولت عباس آباد به صورت دو مداره و به طول 65 کیلومتر با هزینه ای معادل 1135میلیارد ریال در حال احداث می باشد.

مهندس وفائی عنوان کرد : با احداث پست های فوق توزیع در منطقه میامی ، تعداد 9 تن از نیروهای بومی در سمَت اپراتوری در سال گذشته مشغول به کار گردیده اند.

عباس طاهران پور ، سرپرست فرمانداری شهرستان میامی با اظهار خرسندی از حضور مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان گفت :صنعت برق طی سال های اخیر، خدمات مناسب و ارزنده ای را به مردم شهرستان میامی ارائه نموده است .

وی با اشاره به ظرفیت های خوب سرمایه گذاری در شهرستان میامی ، بیان داشت : با وجود صنایع و به ویژه معادن در منطقه میامی و عباس آباد و فراهم شدن زیرساخت برق در این منطقه ، زمینه خوبی برای سرمایه گذاری فراهم شده است .

 
 
تاریخ:
1401/06/21
تعداد بازدید:
47
منبع: