درارزیابی مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی دستگاههای اجرایی استان سمنان اعلام شد:

کسب رتبه برتر شرکت برق منطقه ای سمنان در جشنواره شهید رجایی

 

شرکت برق منطقه ای سمنان در بین 56 دستگاه اجرایی استان سمنان که در ارزیابی جشنواره شهید رجایی ، مورد ارزیابی قرار گرفته بودند ، حائز رتبه برتر گردید.

مهندس مجید وفایی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اعلام این خبر افزود: شرکت برق منطقه ای سمنان در جشنواره شهید رجایی مربوط به ارزیابی عملکرد سال 1400 موفق به کسب رتبه برتر در مجموع امتیازات شاخص های عمومی و اختصاصی در بین 56 دستگاه اجرایی ارزیابی شونده در سطح استان گردیده است.

مهندس وفایی این موفقیت ها را مرهون زحمات و تلاش های مجموعه کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان در تحقق شعار " افتخار ما خدمت به مردمی است که شایسته خدمتند "دانست و افزود: همکاران پرتلاشمان در صنعت برق استان تمام همت و سعی خود را در راستای خدمت رسانی به مردم بزرگوار استان به کار خواهند بست.

علیرضا امینیان معاون منابع انسانی این شرکت با اشاره به روند ارزیابی جشنواره شهید رجایی گفت : هفدهمین جشنواره شهید رجایی استان در دو بخش شاخص های عمومی و اختصاصی، به بررسی عملکرد دستگاههای اجرایی در سال 1400 پرداخت که در این میان شرکت برق منطقه ای سمنان در مجموع شاخص های عمومی و شاخص های اختصاصی حائز رتبه برتر گردید.

در لوح تقدیری که به همین منظور طی مراسمی از سوی استاندار سمنان و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی استان سمنان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به عنوان دبیر ستاد جشنواره، به مهندس مجید وفایی ، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان اهداء گردید ، آمده است : "خدمت به مردم شریف ایران در نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیقی الهی نعمتی سترگ و میراثی ماندگار است که امام راحل عظیم الشان و شهدای والامقام با تجلی ارزش های بزرگ دینی و انقلابی به یادگار نهاده اند. اکنون که در اولین سالگرد آغاز به کار دولت سیزدهم، بر اساس بررسی ها و ارزیابی های ستاد جشنواره شهید رجایی استان، عنوان« رتبه برتر در مجموعه شاخص های عمومی و اختصاصی از بین کلیه دستگاههای اجرایی» شده اید ، از زحمات و تلاشهای ارزنده جنابعالی و تمام کارکنان خدوم آن دستگاه در کوشش برای اعتلای کشور، اهتمام بر تحقق سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری مدظله العالی و برنامه‌های دولت مردمی حضرت آیت الله رئیسی قدردانی می نمایم."

شایان ذکر است شرکت برق منطقه ای سمنان، طی هفت سال گذشته در ارزیابی جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه گردیده است.

 
 

 

 
 

تاریخ:
1401/06/30
تعداد بازدید:
25
منبع: