بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی انجام شد:

حضور رئیس اداره کتابخانه های شهرستان سمنان

در شرکت برق منطقه ای سمنان

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی ، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان سمنان با حضور در کتابخانه شهید عباس دانشگر شرکت برق منطقه ای سمنان از تلاش های این شرکت در ترویج فرهنگ کتابخوانی تقدیر و تشکر نمود.

این دیدار که با حضور معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای سمنان و تعدادی از مدیران و کارشناسان این شرکت برگزار شد ، محمد مرادی، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان سمنان با ارائه گزارشی از فعالیت های کتابخانه های شهرستان سمنان گفت : به منظور تشویق و جلب مخاطبین به مطالعه کتاب ، باید امکان دسترسی به کتاب برای سلایق مختلف مردم وجود داشته باشد.

وی شناسایی دغدغه های مردم در امر کتابخوانی را مقدمهبرنامه ریزی جهت افزایش درصد رشد مطالعه کتاب برشمرد و افزود: با توجه به شرایط امروزی جامعه و وجود سرگرمی های مختلف در فضای مجازی ، باید با روش های جدید و خلاقانه مردم را تشویق به کتاب خواندن نمود.

رئیس اداره کتابخانه های شهرستان سمنان آمادگی خود را به منظور همکاری و تعامل بیشتر در ترویج فرهنگ کتابخوانی اعلام کرد.

همچنین در این دیدار ، علیرضا امینیان ، معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای سمنان با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی به دست اندرکاران ترویج فرهنگ کتاب گفت : این شرکت از سال های گذشته تا کنون سعی نموده است زمینه های تشویق کارکنان به مطالعه را فراهم آورد.

وی با اشاره به فعالیت های این شرکت در ترویج فرهنگ کتابخوانی گفت : اختصاص فضای لازم و مناسب جهت کتابخانه شهید عباس دانشگر در شرکت برق منطقه ای سمنان ، جمع آوری کتاب هایی با موضوعات مختلف فنی و عمومی و برگزاری مسابقات کتابخوانی برای کارکنان از مهم ترین اقدامات صورت گرفته در عرصه فرهنگ سازی مطالعه در سال های اخیر می باشد.

معاون منابع انسانی شرکت برق منطقه ای سمنان اظهار امیدواری کرد تا با همکاری بیشتر فی مابین بتوان فرهنگ مطالعه را افزایش داد.

گفتنی ست در پایان این دیدار با اهداء لوح یادبودی از سوی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان ، از تلاش ها و مساعی ارزشمند همکار پیشکسوت آقای علیرضا فدایی اسلام تقدیر گردید.

 
تاریخ:
1401/09/01
تعداد بازدید:
33
منبع: