نشست اعضاء مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان

با مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان

 

اعضاء مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان با مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان دیدار و گفتگو نمودند.

در این نشست ، میرعمادی ، دبیر مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان با اشاره به هدف تشکیل این مجمع در سطح کشور گفت : مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان مجموعه ای مردم نهاد می باشد که با هدف ایجاد یک شبکه گسترده و متحد از نیروهای مردمی و دلسوزان انقلاب به منظور احیاء فرهنگ مطالبه گری و نظارت عمومی و همگانی نمودن امر به معروف و نهی از منکر تشکیل گردیده است .

وی با اشاره به دو ماموریت این مجمع گفت : پیگیری سیاست ها و منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و بررسی سیره و روش واخلاق اداری مسئولین و مدیران در راستای این دوفریضه الهی امربه معروف و نهی از منکر از مهم ترین اهداف این مجمع می باشد.

دبیر مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان، صنعت برق را یکی از صنایع پیشرو و مهم در توسعه اقتصادی دانست و افزود : برق یکی از ضروریات و الزامات جامعه امروزی شده است که نبودش بیشتر مورد توجه مردم قرار می گیرد.

 مهندس مجید وفایی ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان با اظهار قدردانی از حضور اعضاء مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان سمنان در این شرکت بیان داشت : از افتخارات ارزشمند کارکنان صنعت برق ، خدمت به مردم و روشنایی بخشی به منازل آنان است.

وی با اشاره به ساختار صنعت برق و حوزه فعالیت شرکت برق منطقه ای سمنان گفت : صنعت برق در 3 بخش تولید ، انتقال و توزیع فعالیت می نماید که شرکت برق منطقه ای سمنان عهده دار انتقال انرژی الکتریکی از طریق خطوط فوق توزیع و پست ها به شرکت توزیع و مشترکین صنایع بزرگ می باشد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان ، وجود روحیه بسیجی و انقلابی در کارکنان این شرکت را از نقاط قوت صنعت برق دانست و افزود : کارکنان شرکت برق منطقه ای سمنان با انگیزه خدمت بی منت به مردم در روزهای گرم تابستان و فصل سرد زمستان مشغول به فعالیت می باشند.

مهندس وفایی ، با اشاره به مشکلات کمبود گاز در فصل زمستان و تاثیر آن بر صنعت برق گفت : بخش عمده ای از تولید برق توسط نیروگاه های گازی انجام می شود که افزایش مصرف گاز خانگی در زمستان، بر راندمان تولید برق اثر گذاشته و به دلیل قطع گاز برخی از نیروگاه ها ، تولید برق نیز روند کاهشی داشته است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان ترویج فرهنگ صرفه جویی را یکی از مصادیق معروف برشمرد و گفت : از مشکلات عمده جامعه ما اسراف در استفاده از حامل های انرژی به ویژه در بخش برق و گاز می باشد که اثرات نامطلوب در جامعه داشته و موجب هدر رفت سرمایه می گردد.

 
 

 

تاریخ:
1401/11/03
تعداد بازدید:
35
منبع: